Letnie bawełniane kapelusze - styl i wygoda
72.jpg

Latem nakrycie głowy to podstawa, zwłaszcza w gorące wakacyjne dni, kiedy żar leje się z nieba. Podczas podróży najlepiej sprawdzi się miękki kapelusz, który można złożyć i schować do walizki. Bawełniane kapelusze łączą w sobie wygodę oraz praktyczność użytkowania, przy czym są przewiewne i delikatne. Sprawdzą się absolutnie wszędzie: na plaży, na łódce, wycieczce czy też na co dzień po mieście. Nadają się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Letnie kapelusze bawełniane mogą mieć różny krój i kształt. Obecnie bardzo pupularne są tzw.buckety czyli inaczej zwane kapelusze „wiadra”. Bucket posiada wąskie rondo, lekko skierowane w dół oraz płaską główkę. Kapelusz świetnie uzupełni sportową stylizację. Jest mały i miękki. Można go wrzucić do plecaka i nic się z nim nie stanie- nie zdefasonuje się i nie odkształci. Buckety mogą być jednokolorowe lub w różne obrazki i wzory.

Kapelusz bawełniany może również występować w wersji z szerszym rondem. Taki model sprawdzi się u osób chcących chronić twarz przed słońcem. Bawełniany kapelusz z większym rondem idealnie sprawdzi się na plaży. Na wyjeździe wakacyjnym zajmie mało miejsca w walizce. Rondo można również wywinąć do góry, w zależności od indywidualnej potrzeby.

Dużą zaletą kapeluszy bawełnianych jest łatwość czyszczenia z ewentualnych zabrudzeń. Nie trzeba oddawać ich do pralni chemicznej. Wystarczy uprać ręcznie używając mydła lub delikatnego płynu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl