Polityka prywatności

Stosownie do przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, dane osobowe Klienta („Dane”) zostaną wprowadzone do bazy danych hatstop.pl wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz kontaktu z Klientem i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Administratorem Danych jest Sprzedawca. Sprzedawca może przetwarzać Dane Klienta w zakresie mu przekazanym.

Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich korekty, aktualizacji oraz żądania ich usunięcia.

Przeglądanie stron sklepu bez dokonywania zakupu jest anonimowe. Dane są zbierane przy składaniu zamówienia, jego realizacji oraz w celach kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Sprzedawcy.

Dane te obejmują:

  • Imię i nazwisko
  • Adres poczty elektronicznej
  • Nazwa firmy (opcjonalnie)
  • NIP firmy (opcjonalnie)
  • Dane teleadresowe: nazwa ulicy, kod pocztowy, miejscowość, kraj
  • Numer telefonu
  • Numer faksu (opcjonalnie)

Podanie Danych przez Klienta jest dobrowolne. Korzystając ze Sklepu Klient akceptuje zasady Polityki Prywatności, opisane na stronie sklepu. Jeżeli Klient nie zgadza się ze zdefiniowanymi poniżej zasadami Polityki Prywatności, nie powinien korzystać z funkcjonalności Sklepu i nie powinien zamawiać produktów oferowanych przez Sklep.

Klient zakładający konto Klienta otrzyma wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji.

Po zalogowaniu się na konto Klienta (link: "Moje konto" na stronie Sklepu) Klient ma wgląd do swoich Danych oraz może wprowadzić zmiany do Danych oraz zapisać się lub wypisać się z listy wysyłkowej Newslettera. W przypadku podjęcia przez Klienta decyzji o całkowitym usunięciu swoich Danych z bazy hatstop.pl, wymagany jest stosowny wniosek, przesłany drogą elektroniczną lub pisemną na adres Sklepu.

Niniejsza Polityka Prywatności obejmuje swoim zakresem tylko i wyłącznie hatstop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl